Соціум

УГКЦ збудує у Франківську біля озера каплицю на 150 м² та дитячий майданчик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цьогоріч в Івано-Франківську запланували звести нову каплицю блаженного священномученика Симеона Лукача.

Нову каплицю вирішили розмістити біля міського озера, поблизу Садового товариства, повідомили у пресслужбі Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

УГКЦ збудує у Франківську біля озера каплицю на 150 м² та дитячий майданчик

Як кажуть в архієпархії, при парафії діятиме християнський садочок. Відповідно до задуму архітекторів, храм, площею близько 150 м², опісля богослужінь трансформуватиметься в ігрову кімнату, де батьки зможуть залишити своїх дітей з вихователями. Для активного дозвілля влітку передбачено облаштування дитячого майданчика навколо каплиці.

Окрім того, комплекс стане осердям дозвілля спільнот дітей з особливими потребами, які вже діють при парафіях нашої Архієпархії. Опираючись на досвід та традиції країн Західної Європи, саме зелені зони є найкомфортнішим середовищем для локалізації таких центрів, – обіцяють в УГКЦ.

Діяльність духовно-рекреаційного центру передбачає відкритий, не обгороджений простір.

На стіні каплиці планують встановити інтерактивну дошку, за допомогою якої транслюватимуться патріотичні ролики, фільми й організовуватимуться культурно-просвітницькі заходи з метою вшанування пам’яті Героїв російсько-української війни та виховання патріотичного духу молоді.

Як повідомляє Суспільне, зараз місце, де заплановане будівництво, обнесене парканом. Мешканці розташованих поруч будинків готують звернення до міської ради, щоб захистити зелену зону навколо озера і не допустити будівництва.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.