Соціум

Учора гірські рятувальники двічі допомагали травмованим людям

Google+PinterestLinkedInTumblr

Протягом минулої доби рятувальники двічі надавали допомогу травмованим громадянам, а саме підлітку 2008 р.н., який травмувався рухаючись по зеленому маршруті на горі Говерла.

А також чоловіку 2003 р.н., що травмував нижню кінцівку під час збору ягід в лісовому масиві, повідомляють в ДСНС області.

травмованим

20 липня о 15:30 до рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення смт Ворохта поступило повідомлення про те, що на горі Говерла хлопець 2008 р.н., травмував нижню кінцівку та потребує допомоги рятувальників.

Підліток вирушив у гори з батьками. У складі групи туристів близько 50-ти людей, проте в момент травмування батьків біля хлопця не було.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення смт Ворохта та поста Заросляк. Які по прибуттю до постраждалого туриста, жителя міста Чернігів надали хлопцю домедичну допомогу та транспортували до НСБ “Заросляк”.

Повідомлення про чоловіка, що травмувався в лісі, поступило до Служби порятунку о 20:50. Чоловік повідомив, що його син 2003 р.н. травмував ногу під час збирання ягід в лісовому масиві Калуського району.

Рятувальники гірського пошуково-рятувального відділення села Осмолода по прибуттю до постраждалого, надали домедичну допомогу та передали родичам, які на особистому транспорті здійснили його перевезення до місця постійного проживання.

Читайте: Жінку, яку шукали на Городенківщині, знайшли мертвою

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.