Соціум

У ЄС рекомендують друге бустерне щеплення проти COVID-19

Google+PinterestLinkedInTumblr
Європейська комісія оприлюднила рекомендацію ключових медичних інституцій ЄС про необхідність негайної вакцинації другою додатковою, бустерною дозою вакцини проти COVID-19.

Про це у понеділок, 11 липня, у Брюсселі під час брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії з питань здоров’я та продовольчої безпеки Стефан де Кеерсмакер, повідомляє Укрінформ.

У ЄС рекомендують друге бустерне щеплення проти COVID-19
В Україні поки рекомендацій про четверте щеплення не було

Такі рекомендації надані Європейським центром з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) та Європейським агентством з лікарських засобів (EMA).

Як ми бачимо кожного дня, ми все ще не змогли остаточно подолати COVID-19. Кількість нових випадків продовжує зростати по всій Європі. У цьому контексті ECDC та EMA рекомендували зробити друге бустерне щеплення. Особливо людям, старшим за 60 років, та всім, хто перебуває під високим ризиком, – сказав речник.

Він зауважив, що другі бустерні щеплення можуть бути зроблені вже після чотирьох місяців з дати попереднього щеплення. Але в першу чергу необхідні людям, що отримали таку першу додаткову дозу вакцини понад шість місяців тому.

Читайте: Кінець пандемії? Куди подівся коронавірус на Прикарпатті й у світі

За інформацією Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності, у квітні 2022 року ця інституція вже рекомендувала зробити повторне бустерне щеплення проти коронавірусу людям, старшим за 80 років. Нині ця рекомендація поширена на вікову категорію 60-79 років, а також на всіх людей, що піддаються підвищеному ризику зараження.

Наші вакцини проти COVID-19 працюють та пропонують надійний рівень захисту проти захворювання та госпіталізації. Оскільки ми бачимо, що кількість госпіталізацій знову зростає у літній період, я закликаю всіх отримати вакцинацію або бустерну дозу якомога швидше. Ми не маємо часу, щоб його втрачати. Це найкращий шлях, щоб захистити себе, своїх близьких та найбільш вразливе населення навколо, – зазначила з цього приводу єврокомісар з питань здоров’я та продовольчої безпеки Стелла Кіріакідес.

Як повідомлялося, нині в Європі спостерігаються ознаки наближення нової хвилі інфекції. Це пояснюють більш активним спілкуванням та подорожами людей у літній період.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.