Соціум

У селі Брустори на Косівщині відкрили підрозділ добровільної пожежної команди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 7 травня, у селі Брустори Космацької ТГ, що на Косівщині, відкрито перший в цьому році підрозділ Добровільної пожежної команди.

Він буде забезпечувати безпеку півтора тисячам місцевих мешканців, повідомляють в обласному ДСНС.

Брустори

Зважаючи на те, що село Брустори знаходиться в гірській місцевості, де складний доїзд до місця виникнення пожежі, створення такого підрозділу – це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити місцевих жителів. На чергування у новостворений підрозділ заступило п’ятеро добровольців, всі жителі села Брустори.

Брустори

Цей підрозділ створений завдяки співпраці місцевої влади та підтримці Головного управління ДСНС України в області.

У заходах, з нагоди відкриття підрозділу добровільної пожежної команди взяв участь начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький. Він зазначив, що станом на сьогодні вже створено 35 підрозділів місцевої пожежної охорони та 11 добровільних пожежних команд.

Підвищити рівень пожежної безпеки у сільській місцевості можуть лише самі територіальні громади шляхом створення добровільних протипожежних формувань. Та й зрештою, саме світовий і європейський досвід свідчить, що за такими місцевими пожежними командами і добровільними пожежними дружинами – майбутнє – зазначив у вітальному слові начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький.

В свою чергу голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма запевнила, що місцевою владою вживаються всі заходи, щоб кожен мешканець району почував себе у безпеці, та подякувала рятувальникам.

Читайте: В Коломиї передали авто для дитячого будинку сімейного типу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.