Соціум

У санаторії, де сталася пожежа, жили 148 дітей з Києва – вони повертаються додому

Google+PinterestLinkedInTumblr

24 вересня для 148 дітей Києва Департамент молоді та спорту КМДА організував оздоровчу поїздку до дитячого табору, що знаходиться в селі Красноїлля на Івано-Франківщині. Увечері 25 вересня до рятувальників надійшла інформація про пожежу в будівлі відпочинкового комплексу. Як повідомляють у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, усіх дітей і персонал евакуювали з приміщення, а пожежу ліквідували.

Дітей нині розмістили в найближчому дитячому таборі, де їм організували харчування, а також надали речі першої потреби. Наразі на місці події працює поліція, яка з’ясовує обставини виникнення пожежі.

Увечері 26 вересня діти разом із вихователями відправляться до Києва потягом, і вже завтра зранку, 27 вересня, повернуться додому. Для тих дітей, яких батьки не зможуть особисто забрати з вокзалу, Департамент забезпечить розвезення від вокзалу до районів їхнього проживання. Про це повідомляють в КМДА.

Діти, які перебували на оздоровленні в цьому таборі, не втрачають своєї можливості на безкоштовну путівку на оздоровлення цьогоріч. Вони можуть подавати свої документи на наступні зміни.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.