Соціум

У районних центрах Франківщини не встановлюватимуть центральні ялинки

Google+PinterestLinkedInTumblr

У жодному районному центрі Івано-Франківської області цьогоріч не ставитимуть центральні святкові ялинки та ілюмінації. Про це розповіли міські голови в коментарях Суспільному.

Міський голова Косова Юрій Плосконос каже, що таке рішення ухвалили через повномасштабну війну та необхідність заощадити електроенергію, пише Суспільне.

На Прикарпатті не буде різдвяних ялинок

Яка може бути ілюмінація, якщо є пряме розпорядження обласної військової адміністрації про заборону вмикати вуличне освітлення, підсвітки будівель. Україні не вистачає 30% електроенергії, то яка може бути ілюмінація? — пояснює Юрій Плосконос.

Не буде святкової ялинки й у Верховині. Голова Василь Мицканюк каже, що замість новорічного дерева в центрі селища поставлять різдвяну шопку.

Ялинку встановлювати не будемо — ухвалили таке рішення. Шопку ми поставимо до Миколая (19 грудня — ред.). Думаю, місцеві жителі про наше рішення знають, і жодних скарг не надходило, щоб встановити ялинку. Ілюмінацій у нас теж нема. Через економію електроенергії ми не вмикаємо ні вуличне освітлення, ні новорічну ілюмінацію, — говорить Мицканюк.

16 листопада міський голова Калуша Андрій Найда повідомив, що у місті на площі Героїв не ставитимуть новорічну ялинку.

Читайте: Казка буде. Як прикарпатцям стати помічниками Миколая для дітей, яким дуже потрібне свято

Таке рішення, впевнений, є правильним. Пам’ятаємо, що нещодавно на площу ми всі несли лампадки та квіти до портретів наших загиблих героїв. Зараз основне — спрямувати всі зусилля та гроші на допомогу нашим бійцям, на передову, на фронт, — каже Найда.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, замість штучної ялинки на Вічевому майдані встановлять символічну, створену з дитячих малюнків.

Також не ставитимуть центральну ялинку у Надвірній. Проти висловилися 78% опитаних жителів громади.

14 листопада міський голова Коломиї Богдан Станіславський повідомив, що цьогоріч біля ратуші не буде святкової ялинки та новорічних ілюмінацій.

Надворі — повномасштабна війна, тому цьогоріч празникувань не буде. Цьогоріч нам не до гуляння. Взагалі вважаю, що різдвяні свята маємо провести не за співами та розвагами, а з молитвою та подякою нашим захисникам, — каже Станіславський.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.