Соціум

У Прикарпатському університеті проводитимуть безкоштовну підготовку до НМТ з іноземних мов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Прикарпатському університеті розпочинають безкоштовні заняття з підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) з іноземної мови.

Заняття проводитимуть по вихідних з 2 лютого по 24 квітня у режимі онлайн, повідомили на сайті ПНУ.

У Прикарпатському університеті проводитимуть безкоштовну підготовку до НМТ з іноземних мов

Підготовка до успішного складання НМТ- 2024 передбачає 16 безкоштовних уроків, тривалістю 2 години кожен (з 10:30 до 12:30) протягом двох місяців безпосередньо перед самим екзаменом.

Заняття проводять доценти трьох профільних кафедр – англійської, німецької та французької філології – виключно відповідною іноземною мовою. Кожне заняття присвячене ретельному повтору окремої граматичної теми на рівні В1-В2, яка завжди є включена у тестах НМТ.

Заняття насичені лексико-граматичними вправами, які мають таку ж саму структуру, як і на екзамені. Окрім того, на кожному занятті ми покращуємо розмовні навички учнів, переглядаючи коротенькі автентичні відео на сучасну тематику і обговорюмо їх разом, – кажуть в університеті.

Як обіцяють в університеті, на заняттях опрацьовують усі види завдань: читання, вибір правильної відповіді, граматики, використання мови. Це допоможе успішно здати тест, незважаючи на жорсткіші умови цього року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.