Соціум

У Львові люди у військовій формі затягнули чоловіка в машину: у ТЦК відреагували

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У мережі поширили відео, на якому п’ятеро людей у військовій формі силоміць затягнули чоловіка у машину на вулиці у Львові. Відповідне відео також опублікував громадський діяч Андрій Смолій у Telegram.

У Львові затягнули чоловіка в машину: у ТЦК відреагували
Скрін з відео

Конфлікт стався вночі проти середи, 22 листопада, на вулиці Гавришкевича. У жінки, яка намагалася зняти інцидент на відео, вибили з рук телефон.

П’ятеро людей у військовій формі знову “запакували“ чоловіка у бус, вибивши з рук телефон у жінки, яка хотіла зняти “нічну мобілізацію“, — написав Андрій Смолій.

Водночас у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вже відреагували на ситуацію.

До уваги громадськості та представників ЗМІ! – йдеться у повідомленні. – Мережею інтернет поширюється інформація щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним населенням та громадянами у військовій формі. Для уникнення соціальних загострень та конфліктних ситуацій повідомляємо наступне: перевіряємо факт щодо причетності військовослужбовців ТЦК до даного інциденту. Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються всі деталі даного випадку.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.