Соціум

У ліцеї №7 у Франківську школярі зможуть вчитися дистанційно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ліцей № 7 — єдиний в Івано-Франківську навчальний заклад, де з 1 вересня діти зможуть здобувати освіту дистанційно. У ньому навчатимуться онлайн школярі з інших шкіл міста та громади.

Про це Суспільному розповіла директорка ліцею Оксана Румак. З її слів, для цього батькам школярів потрібно написати заяву про переведення дитини в такий клас.

У ліцеї №7 у Франківську школярі зможуть вчитися дистанційно

Ліцей надає батькам довідку, що їхню дитину зарахували до онлайн-класу. Тоді вони можуть забрати документи зі школи, де вона вчилася до цього часу.

Найперше — маємо зрозуміти, скільки є заяв, де перебуває дитина, і від того відштовхуватися. Також нам потрібно скласти додаткові розклади: для тих дітей, які — в Україні, і для тих, хто — за кордоном, — розповідає Оксана Румак.

Читайте: На Прикарпатті три школи розпочнуть навчальний рік без укриття

Процес оформлення школяра в онлайн-клас ліцею № 7 займає приблизно тиждень, каже директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко. Вона додає, що протягом цього навчального року батьки та школярі можуть обрати будь-яку форму навчання: очну, дистанційну або сімейну.

Ці онлайн-класи розраховані на дітей, які не йдуть до школи, а з якихось причин залишаються вдома або перебувають за кордоном. У цьому ліцеї вчитимуться діти з міста і, можливо, з області, якщо будуть такі запити. В нас вже є кілька дзвінків, до прикладу, з Бурштина, Коломиї, — говорить Вікторія Дротянко.

З її слів, школярі, які перебувають в Україні, зможуть онлайн вивчати всі предмети шкільної програми. Учні з-за кордону відвідуватимуть лише три предмети: українську мову, українську літературу та історію України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.