Соціум

У клієнта голова не болить. У Франківську компанія МВБУД ремонтує та будує під ключ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вони точно знають, як перетворити вашу квартиру чи будинок в оселю мрії. Не витрачаючи при цьому зайвого часу та грошей. Будівельна компанія МВБУД успішно працює на ринку вже понад шість років. Клієнтам пропонує широкий спектр робіт – від розробки архітектурного проєкту, дизайнерського рішення до завершення під ключ. За потреби допомагають з підбором матеріалів, а також надають клінінгові послуги, повідомляє Репортер.

Марат Воробйов МВБУД новини Івано-Франківська

Ми робимо все. Наш замовник не має головного болю з пошуком, хто йому змонтує плитку, натяжну стелю, інше. Ми все беремо на себе, – каже Марат Воробйов, засновник БК МВБУД.

У Франківську компанія МВБУД ремонтує та будує під ключ_1

Комерційні приміщення, квартири, приватні будинки – на кожному об’єкті працює злагоджена команда фахівців. Та перед тим, як розпочати роботи, із замовником проводять безкоштовну консультацію. Кажуть, що головне у цій справі – відчути клієнта, забезпечити йому максимально комфортний супровід. Цінова політика у компанії стала, адже кінцеву вартість кожного проєкту на 99% прораховують заздалегідь.

Це дуже важливо для людини, адже зазвичай вона розраховує на одну суму, а в кінці чомусь виходить на 20-30-40% більше, – говорить Марат Воробйов. – Ми закладаємо 10-15 %, і це максимум похибки, яка може виникнути при ремонті.

У Франківську компанія МВБУД ремонтує та будує під ключ_2

Будь-який ремонт, наголошують у компанії, справа відповідальна. Тож радять підходити до неї максимально виважено. І щоб згодом не довелося розчаровуватись, – обирати професіоналів, які гарантовано доведуть роботу до завершення.

Якщо люди думають що, наприклад, Іван і Петро прийдуть і зроблять одне, Тарас і Володя – друге, а Степан із Мирославом – третє, то це неправильно, – пояснює Марат Воробйов. – Адже у процесі виникне багато питань. Якщо люди думають, що вони в цьому зекономлять, то вийде навпаки. Треба до цього підходити розумно й бажано, щоб це була одна людина, одна компанія – як почала, так й закінчила.

Крім повного та якісного ремонту, МВБУД здійснює також будівництво житлових і нежитлових приміщень. Усі деталі – за телефонами: +38 066 218 59 89, +38 068 968 67 69.

Будівельна компанія МВБУД: «Втілюємо Вашу мрію під ключ»:

  • Будівництво житлових та нежитлових будівель.
  • Демонтажні роботи.
  • Заливаємо напівсуху стяжку.
  • Електромонтажні роботи.
  • Сантехнічні роботи.
  • Всі види внутрішніх та зовнішніх робіт під ключ.
  • Клінінгові послуги за потреби.
  • Допомагаємо з підбором матеріалів (доставляємо на об’єкт, розрахунок на місці).

Робимо те, що вміємо найкраще, – для Вашого блага та на користь економіки України – допомагаємо українській армії.

Слава Україні! Героям Слава!

На правах промо

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні