Соціум

У Карпатах на висоті 2028 метрів першокурсники склали посвяти у студенти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студенти-першокурсники кафедри біології та екології ПНУ разом з командою наставників взяли участь в еколого-біологічному таборі. Під час табору, який проходив у Карпатах, першокурсників посвятили в студенти.

Еколого-біологічний табор проходив на базі СОК «Смерічка» у селі Микуличин. Зі студентами працювала команда наставників – завідувачка кафедри біології та екології Мирослава Миленька, доценти Надія Різничук, Вікторія Гнєзділова, Артур Сіренко, Тетяна Микитин, Галина Мельниченко, Роман Черепанин, викладачка Леся Цап’юк, а також доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Василь Луцький, пише пресслужба університету.

Викладачі розробили для студентів серію ландшафтознавчих, ботанічних і зоологічних польових практикумів, які були проведені в умовах унікальних екосистем Українських Карпат, зокрема Чорногірського масиву і скель Довбуша.

Лабораторні практикуми були доповнені цікавими навчальними квестами, практичними заняттями та інструктажами.

Родзинкою табірного збору стала символічна «високогірна посвята» першокурсників у студенти.

«Посвята» відбулася на висоті 2028 метрів над рівнем моря під стінами Міжнародного наукового центру «Обсерваторія», який уже сьогодні працює на забезпечення екологічної безпеки Карпатського регіону.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.