Соціум

У Калуші з травня зростуть тарифи на вивіз сміття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 травня у Калуші почнуть діяти нові тарифи на вивіз твердих відходів для побутових користувачів та бюджетних установ.

Про це повідомили у Калуській міській раді, передає Репортер.

Фото ілюстративне

“Встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів) є необхідним кроком, оскільки рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради від 17.03.2021року № 81 товариство з обмеженою відповідальністю “ЕКО-ПРИКАРПАТТЯ” визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Калуської міської територіальної громади строком на п’ять років”, – зазначають у міськраді.

Тож вартість надання послуг вивезення твердих побутових відходів буде така:

– для населення багатоквартирних будинків 109 грн 82 коп. з ПДВ за 1м³, тобто 23 грн 00 коп. на одну людину в місяць (включно з послугою по утриманню контейнерних майданчиків);

– для бюджетних установ 115 грн 41 коп. з ПДВ за 1 м³;

– для інших категорій споживачів 110 грн 17 коп. з ПДВ за 1м³;

– тариф для мешканців приватного сектору на послугу вивезення твердих побутових відходів буде становити 23 грн 00 коп. на одну людину в місяць (тариф пільговий на період укладення договорів та забезпечення контейнерами 0,12 м³, економічно-обґрунтований тариф становить 28,77 грн).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.