Соціум

У Калуші презентували фірмовий торт міста – “Калуський”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 15 квітня, у пекарні «Матусин хлібчик» презентували «Калуський» торт. Про це повідомив у соцмережі міський голова Андрій Найда.

У Калуші презентували фірмовий торт міста - "Калуський"

Ідея створити солодку візитівку нашої громади виникла у підприємиці Віри Кицман близько двох років тому, – пише Андрій Найда. – Віра Йосипівна поділилася, що завжди хотіла зробити щось для міста. Таку чудову ідею ми залюбки підтримали. На шляху до поставленої цілі пані Вірі активно допомагала Наталія Захарова разом зі своєю командою ГО «УФРА». Насамперед розробили декілька варіантів смаків десерту та провели попередню публічну дегустацію. Серед п’яти видів спеціальна комісія обрала особливий, який і став переможцем.

За його словами, підприємиця зробила все, згідно з законом – запатентувала виріб.

Торт називають по-справжньому калуським. Адже одним з інгредієнтів є солона карамель, що символізує історію видобутку солі. Але весь рецепт торта – таємниця.

До упакування також підійшли з особливою увагою. Воно теж унікальне та дуже оригінальне – на коробці відтворений Бандерівський шлях і логотип Калуша. Це буде своєрідною родзинкою для зацікавлення гостей громади.

Читайте: У травні вийде книжка “Карпати. Коротка історія мандрів” – замовити можна вже

Презентація торта – це чудова подія, яку об’єднали ще з однією не менш позитивною – відкриттям кав’ярні “Матусин хлібчик”, де й можна придбати торт “Калуський”! – пише Андрій Найда. – Щиро дякую команді сімейної пекарні “Матусин хлібчик”, де працюють близько 15 натхненних профі, за наш калуський торт! Ви – неймовірні! Нехай і надалі вам все вдається!

У Калуші презентували фірмовий торт - "Калуський"

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.