Соціум

У Калуші буде нове кладовище, вдвічі більше за теперішнє

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 26 січня, Калуська міська рада прийняла рішення, яким надала дозвіл на розроблення детального плану території для розміщення кладовища в районі вулиці Промислової у Калуші.

Кладовище буде за межами населеного пункту, пишуть Вікна.

З клопотанням для надання такого дозволу до міської ради звернулося комунальне підприємство “Ритуальна служба”.

За рішенням, орієнтовна площа земельної ділянки в районі вулиці Промислової, яку готуватимуть для розміщення кладовища, становить 30 гектарів. Для порівняння: площа кладовища на Височанці становить близько 15 га. Замовником розроблення проєкту детального плану території буде виконавчий комітет Калуської міської ради. А профінансують роботу з міського бюджету – або інших джерел, не заборонених законом.

Наприкінці листопада минулого року міська влада повідомила про нараду щодо розширення міського кладовища. Зокрема йшлося про необхідність відведення нових ділянок під поховання на кладовищі на Височанці. Однак такі можливості є обмеженими, та потребу у формуванні земельної ділянки під нове кладовище площею як мінімум 15 га, щоб розв’язати питання поховань на найближче десятиліття.

Проєктом Генплану визначено місце для розташування нового кладовища — на виїзді з Калуша у напрямку Кропивника, якраз в районі вулиці Промислової.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.