Соціум

У Франківську затвердили чергові виплати для молодих батьків – Марцінків

Google+PinterestLinkedInTumblr

На засіданні франківського виконкому затвердили чергові виплати для молодих батьків. Кошти отримають ті сім’ї, чиї мами народжували в міському пологовому будинку, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

У Франківську затвердили затвердили чергові виплати для молодих батьків - Марцінків

Цього разу проголосували за фінансову підтримку 32 матерів на 760 тис грн, – пише міський голова. – З них 28 матерів отримають по 20 тисяч гривень. Чотири – по 50 тисяч гривень, бо батько або мати малюка є військовослужбовцями.

Загалом, за словами Руслана Марцінківа, з початку року таку допомогу виділили для 462 матерів. Загальна сума  – 10 млн 240 тис грн.

Вітаю молодих батьків, а малюкам бажаю зростати під мирним небом України, – пише мер. – Нагадую, що місто започаткувало програму виплат з міського бюджету за народження дітей у міському пологовому у 2023 році. Підтримка – 20 тисяч гривень для однієї дитинки. А якщо один із батьків або обоє є захисниками України, і це підтверджується будь-яким військовим документом, – тоді 50 тисяч грн.

Куди нести заяви, які документи потрібні та про умови програми, детальніше читайте за цим посиланням:  https://bit.ly/3ZObvNa

Читайте Руслан Марцінків: Не зупиняємось, бо лише разом зможемо здобути перемогу!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.