Соціум

У Франківську відкриють KFC: вже набирають персонал

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ресторан швидкого харчування Kentucky Fried Chicken відкриють у новому корпусі ТЦ «Велес», який планують здати влітку 2023.

Відкриття американського фаст-фуду анонсували у рекламному відео на сторінці ТЦ у Facebook. Також на Work.ua розміщенні оголошення про вакансії «Заступника директора ресторану KFC» та «Менеджера зміни ресторану KFC», повідомляє КУРС.

KFC в Івано-Франківську

Відкриття KFC в Івано-Франківську вперше анонсували у лютому 2022, за декілька днів до повномасштабного вторгнення росіян. Тоді ТЦ «Велес» повідомив про отримання 300 млн грн кредиту для добудови нового корпусу, у якому мали розміститися кінотеатр мережі «Планета Кіно», дитячий центр FLY Kids, ресторан швидкого харчування KFC та інші заклади.

Наприкінці січня цього року на сторінках ТЦ повідомили, що новий корпус ТРЦ «Велес» на завершальній стадії будівництва. Вже змонтовані системи вентиляції та протипожежного захисту, облаштовано всі комунікаційні системи, встановлено 6 ескалаторів.

Ми активно готуємось приємно здивувати вас виглядом і асортиментом ТРЦ та відчинити двері нового корпусу вже влітку цього року, – йдеться у повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.