Соціум

У Франківську відкрився завод вікон і дверей – шукають 300 працівників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську відкрився потужний завод з виготовлення металопластикових вікон та дверей. Шукають 300 працівників. Виробництво повного циклу вже понад 10 років працює у Черкасах. А відтепер підприємство, на якому не лише збирають вікна та двері, але й виготовляють їхні складові, запрацювало у Франківській громаді, повідомляє Канал 402.

У Франківську відкрився завод вікон і дверей – шукають 300 працівників

Такого підприємства в нашій області немає, саме з виробництва металопластикових вікон, – каже Світлана Криворучко, директорка міського департаменту економічного розвитку. – Тут весь процес: від початку і до завершення. Не тільки складання вікна, але й саме виробництво металопрофілю.

Власник компанії каже, що відкриття заводу у Франківську – це для них потужний крок. Сподівається за кілька років закрити спочатку потреби Прикарпаття, а пізніше й заходу України.

Ми почали все з нуля тут робити. Завезли повністю нове обладнання: і по склу, і по ПВХ, – говорить Олег Мірошниченко, власник компанії. – За рік-другий ми точно зможемо наситити ринок області нашою продукцією. Тим більше, вона вся по ДСТУ, якісна, вся на новому обладнанні. Ми вміємо будувати сервіс, ми точно за клієнта.

Тим часом у компанії є чимало вакансій.

У зв’язку з відкриттям нового великого заводу, потреба в кадрах різних спеціальностей надзвичайно висока. На роботу беруть без досвіду, обіцяють усьому навчити.

В нас відкриті такі вакансії: складальники металопластикових конструкцій, вантажники, водії. Є офісні посади, також нам потрібні офіс-менеджери, бухгалтер, касир, потрібен менеджер з постачання. Тобто фактично в нас багато дуже різнопланових посад, – розповідає Катерина Жибак, комерційна директорка компанії. – Ми готові брати людей без досвіду, готові вкласти всі свої знання, всі свої ресурси для того, щоби навчити людину. Основне, щоб у кандидата було бажання.

Завод почав роботу з однієї виробничої лінії, поступово вийшовши на три. Додали також обладнання для виробництва теплих склопакетів із камерами, заповненими аргоном. Зараз потужність нарощують.

Це податки, це виробництво, це додана вартість. Дуже важливо, що таке підприємство зайшло і хочеться, щоби його підтримали і, бачите, всі нові станки, люди можуть працювати, – каже міський голова Руслан Марцінків. – Є потреба у робочих руках. Навіть в часі війни ми бачимо, що йде розвиток виробництва. Тому тішимося і сприяємо різними способами.

Читайте: Іграшки від «Жужика». Михайло та Ганна Степнови з Миколаєва відкрили у Франківську власну справу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.