Соціум

У Франківську відкрився МакДональдз (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 17 квітня, в Івано-Франківську відкрився перший ресторан мережі МакДональдз.

Він розташований на вулиці Миколайчука, пише Репортер.

Заклад має 185 місць у залі та 82 – на терасі. У ресторані є дві лінії МакДрайву, зона МакДелівері (доставки) та експрес-вікно, повідомляє пресслужба МакДональдз.

А також:
  • 12 терміналів самообслуговування, які дозволять клієнтам без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки, після чого забрати страви у зоні видачі.
  • Обслуговування за столиками – щоб обрати функцію «отримати замовлення за столиком», необхідно взяти табличку з номером і присісти за столик. Співробітники точно знають, де сидить гість, адже у табличку з номером вмонтований датчик із геолокацією, а місце клієнта видно на спеціальному моніторі. Це значно пришвидшує сервіс та дарує новий досвід клієнтам мережі.

  • Робота касової зони передбачає розділення кас на дві частини: для замовлення і для отримання страв. Так відвідувачі не заважатимуть один одному.
  • В залі працюють експерти з гостинності, вони відповідають за дружню атмосферу в закладі, їхнє завдання – турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика або зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та слідкувати за дотриманням заходів із безпеки й гігієни.

  • Новий формат кухні «приготовано для тебе». Клієнти мають можливість при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак.
  • Також заклад обладнаний сортувальними станціями для окремого збору та переробки відходів.

Ще однією родзинкою закладу стане робот-транспортер, який з’явиться вже у травні. Він доставлятиме замовлення з кухні до експрес-вікна. Для цього на кухні ресторану прикріплятимуть спаковане замовлення до транспортера, після чого механізм перевозитиме його в повітрі під стелею закладу до співробітника на експрес-вікні, а той видаватиме пакет зі стравами клієнтові. Транспортер матиме довжину 35 метрів і за годину зможе видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі зазвичай замовляють з собою. Від кухні до експрес-вікна пакет доходитиме за 21 секунду.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.