Соціум

У Франківську відбудуться Європейські дні досліджень та інновацій – відкрита реєстрація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цієї осені Івано-Франківськ вперше приєднається до проведення Європейських днів досліджень та інновацій. Це подія, яка об’єднає представників бізнесу, влади, науковців і дослідників. Вони зможуть обговорити питання в галузі досліджень та комерціалізації інноваційних продуктів в Україні.

Під час події буде можливість презентувати свої бізнес-ідеї, стартапи чи розробки.

У Франківську відбудуться Європейські дні досліджень та інновацій - відкрита реєстрація

Запрошуємо підприємців, представників стартапів, інноваторів, авторів бізнес-ідей, студентів презентувати свої бізнес-ідеї, проєкти чи науково-дослідницькі розробки, які потребують інвестицій, фінансування або виходу на ринок, – пишуть організатори. – Також запрошуємо реєструватись тих, хто успішно вийшов на ринок та вже комерціалізував свій продукт, але потребує підтримки в подальшому розвитку.

Під час презентації можна буде отримати зворотний зв’язок та познайомитись із представниками
бізнесу, яким може бути цікаво підтримати, чи навіть профінансувати ідею чи проєкт.

Особливо заохочують реєструватись авторів ідей та проєктів, які містять науково-дослідну складову, є технологічними, інноваційними, створюють нові бізнес-моделі чи по-новому вирішують існуючі проблеми споживачів.

Команда проєкту «Нова економіка Івано-Франківська» допоможе підготуватись до презентації та
надасть супровід авторам проєктів та ідей у процесі підготовки.

Щоб зареєструватись, потрібно подати заявку у короткій формі: https://forms.gle/c5aRs1dYCW3hVvy87

Детальна інформація за посиланням на сайті: https://neweconomy.if.ua/actual/news/

Європейські дні досліджень та інновацій в Івано-Франківську відбудуться в рамках проєкту «Нова економіка Івано-Франківська (NEF) – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується Європейським Союзом в межах програми «Мери за економічне зростання».

Втілюють проєкт “Нова економіка Івано-Франківська” спільно Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad, урбаністична лабораторія METALAB, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та платформа Тепле Місто.

Контакт для додаткової інформації: Юлія Ляхович, комунікаційна менеджерка проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”, +38 050 665 14 65 (WhatsApp, Telegram).

Читайте: Парки й затори. У Франківську представники комунальних підприємств дискутували про інфраструктуру

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.