Соціум

У Франківську “Тепле місто” запрошує на розмову про міську інфраструктуру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

14 вересня, о 18.30, у громадському ресторані Urban Space 100 відбудеться панельна дискусія «Нові виклики для міської інфраструктури». Її організовує платформа «Тепле місто».

На зустрічі обговорюватимуть, наскільки українські міста, зокрема Івано-Франківськ, відповідають вимогам інклюзивності. Також говоритимуть про нові виклики у цій сфері, яким потрібно буде знаходити рішення у наступні 10 років.

Участь у дискусії візьмуть:

  • перший заступник директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Назарій Рогів;
  • директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк;
  • перший заступник директора Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради Ігор Сенчук.

Модеруватиме подію урбаніст, архітектор проєктно-консалтингової компанії Urban Progress Тарас Сенів.

Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/3P5wZ5M

Локація: громадський ресторан Urban Space 100, вулиця Михайла Грушевського, 19.

Панельну дискусію «Нові виклики для міської інфраструктури» проводить платформа «Тепле Місто» на замовлення Фонду Промприлад в межах проєкту «Коворкінги та дитячі установи, створені для батьків з особливим акцентом на жінок та їхню участь у економічній діяльності».

Читайте: Порожня могила. Що можуть приховувати радянські монументи у Франківську

Цей проєкт створено Фондом Промприлад завдяки отриманому ґранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст цього тексту не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine. Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO

«Тепле місто» — це івано-франківська організація, що реалізує проєкти Urban Space 100, програму «Читай», «Ґранти малого міста» та долучена до проєкту «Стратегія Івано-Франківська». Місія організації бути інноваційною платформою для створення можливостей і суспільних трансформацій.

Фонд Промприлад (Promprylad Foundation) — є частиною проєкту «Промприлад.Реновація». Це орієнтована на місію платформа для розвитку спільноти, яка розробляє сталі рішення для українців.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.