Соціум

У Франківську стартував благодійний челендж на підтримку онкохворого Артура Коцана (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Благодійний челендж “Відкупися або пострижися” стартує в Івано-Франківську для допомоги 24-річному франківцю Артуру Коцану.

Зараз Артур бореться з онкологією – лікарі діагностували саркому м’яких тканин та метастазування легень. Чоловік уже шість місяців бореться з хворобою, пройшов п’ять курсів хімієтерапії. Але для подальшого лікування йому потрібна допомога. Тому небайдужі люди запустили челендж, аби помогти йому. Про це у facebook повідомила Марія Гураль, передає Репортер.

“Ми запускаємо челендж, щоб привернути твою увагу до Коцана Артура. Artur Kotsan ртурові 24, і останні 6 місяців він бореться з онкологією. Діагноз: «Саркома м’яких тканин лівого стегна. Метастазування легень. Стадія IV». Йому потрібні кошти. Скільки?! Навіть лікарі не вказують конкретної суми. За його плечима 5 курсів хімієтерапії. Його родина витратила понад 400 тисячі грн і він розраховує на нашу спільну підтримку. Думаєш – як йому допоможе те, що ти поголишся налисо? Тільки те, що це приверне увагу і допоможе зібрати кошти. Ми розраховуємо на єдність. Тож закликаємо підтримати та поширити цей челендж”, – пише жінка у соцмережі.

Ознайомитися з умовами челенджу можна за посиланням.

Також можна допомогти грошима. Реквізити: 5375 4141 0983 5594 (Коцан Артур, Монобанк).

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.