Соціум

У Франківську провідні девелопери Прикарпаття зібралися на форум

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Унікальна подія, що спрямована на розвиток міста та створення комфортного середовища для життя людей, відбулася 10 серпня в Івано-Франківську. Форум «Наш соціум – культура девелопменту», організований будівельною компанією Socium Developer, став місцем зустрічі лідерів будівельної галузі Прикарпаття, експертів сфери нерухомості, науковців, представників місцевої влади.

У Франківську провідні девелопери Прикарпаття зібралися на форум

Однією з найважливіших цілей форуму була спільна робота над розвитком міста та сприятливого середовища для його мешканців. Організатори та учасники події об’єдналися, щоб обговорити важливі кроки для створення житлових комплексів наступного «покоління», найвищого стандарту якості та комфорту.

Захід розпочався з аналізу стандартів якості девелоперів. Ця тема стала актуальною в умовах стрімкого розвитку будівельної галузі та появи все більшого попиту на житло. Організатори та учасники форуму обговорювали найкращі практики прозорих відносин між клієнтами, будівельними компаніями, місцевою владою та рієлторами.

Олег Доскач, директор з економічного розвитку та інвестицій Socium Developer, поділився підходом компанії до якості та надійності будівництва, підкресливши важливість відповідальності перед клієнтами:

Сучасний ринок житлового будівництва в Івано-Франківську піддався важливій зміні. З «ринку продавця» ми перейшли на «ринок покупця», де споживачі мають вільність обирати якісне та комфортабельне житло з різноманіття варіантів. Але незмінними пріоритетами для покупця залишаються – надійність будівельної компанії. Саме тому ми, в Socium Developer, обираємо новий підхід та стандарти до співпраці з клієнтами – ми не відкриваємо продаж на квартири, допоки не буде збудовано мінімум три житлові поверхи. Це спрямовано на створення продукту, в який клієнти можуть інвестувати без ризику для себе. Ініціатива ґрунтується на нашій відповідальності перед клієнтами. Це ще раз підкреслює твердження, що Socium developer – це Девелопер, який будує для людей.

Учасники форуму акцентували увагу на тому, що голос громади є ключовим для забезпечення відповідності житлових об’єктів реальним потребам та очікуванням мешканців міста.

Читайте Socium Developer: «Наші будинки не дають тріщин»

Нестор Слюсаренко, член ради Асоціації фахівців з нерухомості України, підкреслив, що сьогодні клієнти шукають не просто житло, а сучасний, комфортабельний житловий простір:

Сьогодні ми, як ріелтори, допомагаємо клієнтам обирати не тільки якісну, комфортну квартиру, але й весь житловий простір довкола. Люди у пошуках не просто житла, але й сучасного, комфортного навколишнього середовища. Гарно облаштований двір, продумана інфраструктура – найменші деталі відіграють важливу роль у виборі і тому не дивно, що сьогодні девелопери будують продумані та багатофункціональні житлові комплекси, адже прагнуть потурбуватись про свого клієнта і дати йому те, що він шукає.

Микола Габрель, доктор технічних наук, професор НУ «Львівська Політехніка», підкреслив необхідність розвитку у відповідності зі сталістю та збереження комфорту для всіх верств населення:

Розвиватись та прагнути до нового важливо, але не менш важливо не забувати про сталі стандарти якості, надійності та вимоги до будівництва. Головне не гнатись за модерновими тенденціями, забуваючи про комфорт та практичність. Наше місто все ж залишається більш, по-європейськи, консервативним, як та той же Краків чи Варшава, тому важливо не втрачати цієї особливості.

Під час заходу, учасники активно дискутували та обмінювалися ідеями щодо ефективного партнерства для досягнення спільних цілей – розробки вдалих проєктів, які зроблять місто ще більш комфортним для жителів та гостей.

Орест Кошик, директор департаменту містобудування та архітектури, відзначив важливість співпраці влади та девелоперів для створення зручного та сучасного міського середовища:

У Івано-Франківську ми спостерігаємо активний розвиток міста, з новими житловими комплексами та ініціативами для комфортного життя його мешканців. Співпраця влади та девелоперів має велике значення. Ми пишаємось відкритим діалогом з будівельними компаніями, спільно працюємо над ідеями для поліпшення якості життя містян. Наша спільна мета – створити простір для комфортного життя та розвитку. І, що маємо зазначити, це відбувається швидкими темпами та позитивним результатом.

Форум «Наш соціум – культура девелопменту» став платформою співпраці та активної участі громади у формуванні майбутнього міста.

Організатор форуму, будівельна компанія Socium Developer, переконана, що інноваційний підхід до будівництва, спільна мета та продуктивний діалог сприятимуть створенню житлового простору, який відповідає всім сучасним запитам суспільства та робить Івано-Франківськ комфортним для всіх його мешканців.

Михайло Сеник, керівник відділу маркетингу будівельної компанії Socium Developer:

Будівельна компанія Socium Developer обрала шлях для людей, про людей і разом з людьми. Адже Socium Developer – не просто Девелопер, який будує для людей! Socium Developer – Девелопер,  який об’єднує людей!

Наприкінці події Будівельна компанія Socium Developer анонсувала серію зустрічей у форматі круглого столу, де кожен матиме можливість зробити свій внесок в розвиток комфортного життя міста та його мешканців.

Будівельна компанія Socium Developer
тел.: 067 0000 215
офіс: м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 84. 
socium.if.ua

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.