Соціум

У Франківську постраждалих від війни оперуватимуть пластичні хірурги з США

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківській обласній лікарні стартує ініціатива з надання медичної допомоги постраждалим внаслідок війни. Оперуватимуть пластичні хірурги з США.
Американські лицеві пластичні хірурги оперуватимуть пацієнтів з травмами голови, обличчя та шиї. Реконструктивні операції лікарі зі США робитимуть разом з місцевими фахівцями. Про це повідомляють на Facebook сторінці Івано-Франківської обласної лікарні, пише Репортер.
Від обласної клінічної лікарні проєкт координує отоларингологиня Наталія Комашко.
Якщо ви знаєте постраждалих, яким необхідна така допомога, надсилайте контактні дані в Telegram/Viber за номером: +380974662059
Гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic & Reconstructive Surgery (The Educational and Research Foundation) та організаціями Razom for Ukraine та INgenius. Реалізує ініціативу медична місія Fасе to Face Ukrainian Medical Mission.
Нагадаємо, батьки загиблих за Україну братів Бутусіних подарували калуській лікарні високоточний апарат УЗД. Подружжя зробило це в пам’ять про  своїх загиблих синів Романа та Леоніда. Завдяки йому фахівці проводитимуть діагностику різноманітних жіночих захворювань і виявлятимуть вроджені вади розвитку плоду.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні