Соціум

У Франківську планують облаштувати 50 пунктів обігріву до холодів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську планують облаштувати понад 50 пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Суспільне.

У Франківську облаштують 50 пунктів обігріву

16 серпня він дав доручення опрацювати питання створення пунктів:

  • визначити місця, де люди могли б зігрітися;
  • перевірити напругу електромереж у закладах освіти;
  • закупити генератори.

Франківськ готується до зими. Я дуже прошу бути максимально уважними, тому що ворог не спить, і нам треба бути готовими пережити цю зиму. Хоч ми готуємося технологічно, щоб повністю надати тепло, але ворог захоче зірвати опалювальний сезон. Також не забуваємо, що є регіони, які не зможуть забезпечити опалення, і багато людей поїдуть зимувати на Захід, — сказав Марцінків.

Керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій міськради Ігор Влізло розповів суспільному, що пункти обігріву облаштують у приведених до ладу бомбосховищах ліцеїв, підприємств, закладів культури та підвалах ОСББ і житлових будинків, що перебувають на балансі “Комфортного дому”. Так, каже Ігор Влізло, люди зможуть і перебувати в безпеці, і зігріватися.

У місті є 24 бомбосховища — вони автоматично будуть і пунктами обігріву. Крім того, ми ще утеплимо укриття у школах — десь поставимо електрообігрівачі, десь, якщо можливо і безпечно, — “буржуйки”. Також дали доручення ОСББ та “Комфортному дому”, щоб у будинки, де є підвали й можливість (а підвалів є 211), придбали економні електрообігрівачі, — пояснив Влізло.

З його слів, у бомбосховищах, які вміщують до двох тисяч людей, планують встановити бензинові генератори.

Очевидно залучатимемо і заклади культури. Жителів, які мешкають поруч, будемо обігрівати там, — сказав Ігор Влізло.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій додав, що перш ніж визначити, де і які альтернативні джерела тепла встановлюватимуть, порадяться з рятувальниками.

Завдання номер один — щоб усе функціонувало. Завжди надіємося на краще, але готуємося до гіршого. Війна не припиняється, і є питання ціни й доставки газу. Сподіваємося, що вересень-жовтень будуть ще теплими. Але зараз потрібно все розрахувати й придбати, — сказав Ігор Влізло.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: