Соціум

У Франківську передали державні нагороди рідним загиблих захисників Маріуполя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У меморіальному сквері Франківська командування підрозділу Нацгвардії України та керівництво міста передали державні нагороди рідним захисників Маріуполя, які загинули у бою з російськими окупантами.

Про це повідомляють на сторінці 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.

нагороди

  • Указом Президента України № 290 від 30.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Коровкіна Дмитра. Відзнаку отримала дружина Долотова Ксенія.

нагороди

  • Указом Президента України № 254 від 17.04.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Іванчука Миколу. Відзнаку отримала мати Іванчук Галина.

  • Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили старшого сержанта Лисоконь Юрія. Відзнаку отримала дружина Угрен-Лисоконь Наталя.
  • Указом Президента України № 540 від 28.07.2022 за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагородили солдата Петрушкіна Павла. Відзнаку отримала дружина Бахтар Ольга.

Після вручення нагород відбулася поминальна панахида в пам’ять про загиблих воїнів, які назавжди залишаться в наших серцях та наших рядах.

Всі четверо захисників загинули під час виконання бойового завдання з оборони міста Маріуполь Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям.

Читайте: У 2022 з міського бюджету Франківська передали 45 млн грн на ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.