Соціум

У Франківську на гаражному розпродажі збирають гроші на ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 14 травня, на вулиці Вагилевича стартував благодійний “Гараж сейл” для збору грошей Збройним силам України. На розпродажі продають вживаний одяг, прикраси, сумки, книги, свічки ручної роботи, картини та вінілові платівки українських і закордонних виконавців.

Для потреб військових перерахують 100% грошей з продажу вживаних речей та від 15% до 70% — з тих товарів, які надали бренди та компанії. Гроші, зібрані на розпродажі, спрямують на потреби 102 окремої бригади територіальної оборони. В цій бригаді служить батько ініціаторки Софії Басараб, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Допомагає українським захисникам дівчина ще від початку повномасштабного вторгнення росії. Вона не лише збирає кошти, а й шукає для бійців амуніцію, одяг чи інструменти. Про потреби воїнів, каже, їй відомо як нікому. Адже зараз батько Софії боронить Україну від загарбників на передовій.

На цьому “Гараж сейлі” є вживані речі та одяг деяких українських брендів. Можна придбати свічки ручної роботи, прикраси, підставки, картини з паспортом України, які виготовили методом скану. В нас з таким самим принтом є і футболки. Тут дуже багато класних штук. Надіємося зібрати якомога більше грошей, щоб мати змогу захистити тих, хто захищає нас, — розповідає Софія Басараб.

Частина з цих речей — її власні. Також до благодійного заходу долучилися й українські бренди та компанії. Благодійний розпродаж буде також і  15 травня з 15:00 до 20:00.

Під час розпродажу дівчина сподівається виручити близько 100 тисяч гривень для армії.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні