Соціум

У Франківську БК «Спілка забудівників» підтримує український тил (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно на території житлового комплексу «Містечко Центральне» в Івано-Франківську відбулося відкриття виїзду та запуск проїзної дороги. Вона з’єднує вулиці Височана та Слави Стецько – через вулицю Київську, пише Репортер.

"Спілка забудівників" новини Івано-Франківська

Ця дорога з двостороннім рухом влаштована для зручності водіїв і мешканців комплексу. Адже відкриття такого проїзного шляху суттєво розширює транспортне сполучення житлового комплексу з інфраструктурою міста

Ми заклали можливість двом машинам пройти легко, тому це дуже зручно, – говорить голова правління будівельної компанії «Спілка забудівників» Микола Филюк.

Тим часом будівництво комплексу «Містечко Центральне» йде до завершення. І зараз продовжується підготовка до відкриття двоповерхового торгового центру «Київський», що розташований у житловому комплексі.

Днями у центрі провели зустріч керівництва компанії «Спілка забудівників» з громадськістю, власниками торгових площ і рієлторами міста. У ході зустрічі обговорили організаційні й технологічні питання щодо відкриття торгового центру, а також показали усі переваги такого комплексу.

Крім того, тут зручне транспортне сполучення з головними вулицями міста та вже облаштована автобусна зупинка. Не забули й про паркування для автомобілів.

Для тих, хто приїжджає, у нас є дворівневий паркінг, – розповідає Микола Филюк. – До 130 машин можна розмістити на цих двох рівнях, плюс прибудинкове паркування. А ще є окреме паркування – приблизно 70 паркомісць – для обслуговуючого персоналу торговельного центру.

Не забуває БК «Спілка забудівників» і про волонтерську діяльність.

Ми відправили на фронт чотири машини. Передали 30 тонн гуманітарної допомоги, – додає Микола Филюк.

Тож обирайте комфорт від будівельної компанії «Спілка забудівників»!

Телефонуйте у відділ продажу за номерами:

📞 +38 097 2000 777

📞 +38 096 2000 777

📞 +38 050 0877 777

📍 Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

📍 Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.