Соціум

У франківському “Електроавтотрансі” розповіли, як правильно заходити у комунальний транспорт (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У комунальному підприємстві “Електроавтотранс” пояснили франківцям та мешканцям міста, у які двері комунального транспорту слід заходити, а у які ні.

Про це повідомили на facebook-сторінці КП, пише Репортер.

“Не кожен пасажир задумується над тим, у які двері заходити. Здебільшого заходять у ті, які ближче. Тому про це таки варто наголосити”, – зазначають у КП.

Тож, як пояснюють в”Електроавтотрансі”,  відповідно до пунктів 8.1.7 «Правил користування міським пасажирським транспортом (автобусним та електричним) в Івано-Франківській міській територіальній громаді» кожні двері призначені для різних пасажирів. Це зроблено для того, щоб зменшити час посадки та уникнути зайвих переміщень по салону.

Через передні заходять ті, які оплачують проїзд готівкою у водія. Вони мають мати попередньо підготовлені гроші.

Через інші двері заходять пасажири, які здійснюють електронні оплати або проводять оплату/реєстрацію проїзду на валідаторах. Усі пільговики мають обов’язково здійснювати реєстрацію проїзду.

Посадка пасажирів з особливими потребами (зокрема дитячі або інвалідні візки) здійснюється на пристосованих для цього дверях позачергово.

У КП зауважують, що висадка пасажирів проводиться через усі двері, крім передніх. Якщо є якісь додаткові обмеження, то про них повідомляється шляхом оголошень на дверях та повідомленнями водія.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.