Соціум

У Франківській СДЮСШОР №1 міняють гімнастичний килим, вартість нового 2,2 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківській СДЮСШОР №1 міняють гімнастичний килим. Як ідеться на сайті публічних закупівель Prozorro, вартість нового гімнастичного килима становить 2, 200 млн грн.

Переможцем стала київська фірма ТОВ «Спортивний простір» (Київ).

килим, гімнастичний

Гімнастичний килим, який майже 40 років, був майданчиком для наших спортсменів, «відправився на заслужену пенсію». Він вірно служив всі ці роки, але матеріали стали технічно несправними через іржу та грибок і становив загрозу для дітей, – повідомляє Департамент освіти та науки.

Новий тренувальний майданчик вже монтують майстри. Площа гімнастичного килиму 196 квадратних метрів. Він сертифікований Міжнародною федерацією гімнастики. Гарантійний термін 10 років. Основний його принцип – безпека під час тренувань.

Його нижня конструкція складається з: 74 секцій із вологостійкої фанери товщиною 15 мм, 50 секцій розміром 240*120 см, 20 секцій розміром 240*100 см, 4 секцій 100*100 см та 2320 високоякісних загартованих сталевих пружин.

Верхнє покриття складається з: 7 рулонних матів із спеціального піноматеріалу з високоякісним ковроліновим покриттям 140*200*2 см та 196 пазл-матів із піноматеріалу товщиною 5 см.

В департаменті пояснили, що заміна була необхідна, тому, що це унеможливлює травмування, в першу чергу, дітей, які тренуються, аби приносити країні перемоги в спорті.

Читайте: Мешканець Прикарпаття хотів купити акаунт в онлайн-грі та втратив майже 200 тис грн

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.