Соціум

У франківській міській лікарні №1 відремонтували палату для військових

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 11 травня, відбулося офіційне відкриття відремонтованої палати для ветеранів УПА та учасників війни. Оновили її у неврологічному відділенні КНП «Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1». Крім того, палата тепер оснащена усім необхідним сучасним медобладнанням. Фінансову підтримку надало ТОВ “Прикарпатенерготрейд”, повідомляє Репортер

У франківській міській лікарні №1 палата для військових

Як зазначає директор медичного закладу Тарас Василик, тепер палата оновлена до сучасних медичних вимог і відповідає усім державним стандартам.

Палата оснащена спеціалізованими ліжками, сучасним медичним обладнанням і всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні.

Проходитимуть лікування в палаті важкохворі українські захисники.

Під час відкриття керівник лікарні подякував за фінансову підтримку ремонту ТОВ «Прикарпатенерготрейд» та вручив подяку представникам товариства.

У франківській лікарні №1 відремонтували палату для військових

Наш колектив дуже вдячний за те, що наші пацієнти, в першу чергу військовослужбовці, будуть мати можливість перебувати в сучасній комфортній палаті, – сказав Тарас Василик. – Дякуємо за такий внесок в роботу лікарні, за внесок у порятунок людей і наближення нашої перемоги. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Читайте: Стати на ноги, милиці, протези. Як у Франківську пораненим бійцям повертають повноцінне життя

У лікарні №1 відремонтували палата для військових

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.