Соціум

У Долині взялися за боротьбу з сурогатним алкоголем

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Долинській громаді почали вживати заходів для унеможливлення випадків підробки алкоголю.

Зараз міськрада готує проект рішення щодо боротьби із «фальшивками». Про це повідомляють на сайті громади, передає Репортер.

“В межах цільової роботи та з метою аналізу проблеми, було здійснено декілька виїздів у села громади. В підсумку  – виявлено торгівельний заклад, через який реалізовувався алкоголь сумнівної якості. На продукцію зловмисники наносили акцизні марки з номерами, що були видані у попередні періоди, тобто використали марки старого зразка. Хоча, з 1 травня 2020 року  (згідно постанови Кабміну від 12.02.2020р. №74) запроваджено нові марки акцизного податку для алкогольних напоїв. Що стосується старих марок акцизного податку –  на підставі актів інвентаризації до 1 червня 2020 р.  – вони підлягали утилізації. На вилученій продукції є інші ознаки підробки —акцизні марки наклеювали на пляшки вручну, неохайно, якість марок низька, від того при купівлі вони вже пошкоджені.”, – зазначають у міській раді.

Також там додають, що міський голова Іван Дирів ініціює проведення подальших перевірок у місті та населених пунктах громади з метою недопущення потрапляння фальсифікату  для продажу у торговельних точках громади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.