Соціум

Троксевазин – сучасний ефективний венопротектор

Google+PinterestLinkedInTumblr

Препарат Троксевазин допомагає боротися з варикозом, спазмами м’язів, болем при травмах та набряками. До складу лікарського засобу входить троксерутин. Препарат випускається у капсулах та у вигляді гелю. Капсули вкриті желатиновою оболонкою (містять 300 мг троксерутину). Троксевазин має протизапальний ефект, завдяки перешкоджанню виведення рідини та формених елементів крові з капілярів, значно зменшується запалення та набряки. Препарат знижує напругу в стінках капілярів та підвищує рух лімфи.

Особливості Троксевазину

Діюча речовина троксерутин виділена з кори дерева японська Софора. Структура її близька до вітаміну Р. Лікарський засіб Троксевазин має такі дії:

  • венотонізуючу;
  • венопротекторну;
  • протинабрякову;
  • протизапальну;
  • протизгортаючу;
  • антиоксидантну.

Завдяки троксерутину, який входить до складу Троксевазину, збільшується щільність стінок судин, тому плазма крові та її елементи не «просочуються» крізь судини. Препарат може запобігти прилипанню тромбоцитів до стінок судин, які викликають запалення. Троксевазин усуває застій крові в нижніх кінцівках та запобігає утворенню тромбів.

Гель ефективно заживляє гематоми, які утворюються після травм або ударів. Троксевазин лікує такі хвороби, як тромбофлебіт, трофічні виразки та геморой, предварикозний синдром, травми, забої тощо. Завдяки гелевій основі препарат легко проникає через шкіру та доставляє активну речовину до ураженої тканини. Гель може прибрати синяки від травм за 3-7 днів.   

Як слід використовувати гель Троксевазин?

Смужка гелю повинна бути не більше 3 см, вона розподіляється над синцем тонким шаром та втирається до повного всмоктування. Гель швидко проникає через шкіру, тому активна речовина відразу потрапляє до уражених тканин. Якщо гематоми великої площі, а набряк болісний, потрібно використовувати комплексне лікування – капсули та гель.

Троксевазин необхідно застосовувати правильно, щоб не нашкодити здоров’ю. Гель наноситься тільки на непошкоджену шкіру. Якщо є відкриті рани та підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, використовувати його не можна. Препарат не призначений для дітей та вагітних жінок у першому триместрі. Побічні дії виникають дуже рідко, вони проявляються у вигляді алергії, шкірних крововиливів, порушення функцій травлення. Прочитати детальніше про ліки та замовити їх в одній з аптек вашого міста можна на сайті МІС Аптека 9-1-1.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.