Соціум

Топ професій, в яких не обійтися без Apple MacBook Pro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пропоновані американською компанією лептопи вразили користувачів високими технічними характеристиками і чудовою якістю зображення на моніторі. Величезна популярність Apple MacBook Pro у покупців з усього світу зумовлена мобільністю, компактними габаритами, безвідмовністю, поліпшеною автономністю, безшумною роботою. Суперсучасні пристрої здатні виконати будь-який спектр поставлених завдань.

Далі в статті докладно розглянемо переваги моделей серії Про і перелік спеціальностей, в яких не обійтися без них.

Сильні сторони ноутбуків

Лінійка «яблучних» пристроїв MacBook Pro укомплектована найпотужнішим SSD-накопичувачем, який працює з підвищеною швидкістю читання. Моделі оснащені 13- або 16-дюймовими рідкокристалічними моніторами з хорошою роздільною здатністю і технологією True Tone. Усі пропоновані компанією моделі отримали високопродуктивні процесори, ємнісні акумулятори та сховища з великими обсягами пам’яті. Для максимально комфортної роботи і часто застосовуваних режимів лептопи обладнані спеціальною сенсорною панеллю Touch Bar, яка замінює верхній ряд клавіш.

MacBook Pro комплектуються спеціальним трекпедом Force Touch, виконаним зі збільшеним простором для натискань. Завдяки наявності унікальної технології Touch ID можна моментально заблокувати і включити ноутбуки всього лише одним дотиком. Для безпечного зберігання інформації американські розробники передбачили фірмовий процесор Apple T2 Security Chip. Істотне гідність лептопів полягає в можливості збільшення оперативної пам’яті до 64 GB. Наявність сучасних клавіатур Magic Board забезпечує користувачам максимально зручний набір тексту.

Перелік спеціальностей для макбуков Про

Завдяки широким технічним можливостям ноутбуки без проблем впораються з найрізноманітнішими завданнями. Наявність в лептопах великої кількості роз’ємів для під’єднання обладнання робить його відмінним варіантом для просунутих користувачів, що мають справу з різною периферією. Професійні мобільні комп’ютери часто використовують тестувальники програмного забезпечення та контент-мейкери. Підвищену потужність «заліза» і вдосконалену операційну систему MacBook Pro оцінять працівники більшості творчих професій.

Ноутбуки компанії Apple варто купувати покупцям, які працюють з важкими програмами по типу PhotoShop, AutoCad, Illustrator,AutoCAD та спеціалізованими відеоредакторами. Завдяки можливості установки SSD-накопичувача місткістю 8 ТБ власники MacBook Pro можуть без проблем зберегти об’ємні відеопроекти, медіатеки з великою кількістю фотографій, документацію.

Серед топ-професій, в яких не обійтися без «яблучних» пристроїв:

  • програмісти;
  • дизайнери;
  • 3D-моделлера;
  • відеомонтажери;
  • проектувальники;
  • режисери;
  • продюсери подкастів.

Всім перерахованим представникам сучасних спеціальностей потрібно щодня виконувати різноманітні ресурсомісткі завдання. MacBook Pro стане незамінним помічником для проджект-менеджерів, робота яких передбачає регулярні зустрічі з замовниками, підрядниками, партнерами і внесення змін в документи по проекту.

Вбудовані в лептопи апаратні платформи отримали системні програми Safari, Pages, Number, Keynote, Пошта, Фото, що відкривають перед власниками великі можливості для творчості і роботи. Також не обійдуться без використання «яблучних» ноутбуків професійні фотографи, які будуть бачити на моніторі підвищеного дозволу виключно деталізовану картинку без натяку на зернистість.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.