Соціум

ТОП-5 акторів, які допоможуть вивчити англійську мову

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вивчення англійської – це не завжди муки, зубріння і нескінченні підручники зі зошитами. Вивчити іноземну мову можна, отримуючи задоволення. Не вірите? Спробуйте переглянути фільм зі своїм улюбленим актором. Кінематограф стане відмінним доповненням навчання у сучасній школі англійської мови, оскільки дозволить покращити лексику та сприйняття мови на слух.

Пропонуємо ТОП-5 акторів, які урізноманітнять процес навчання

курси англійської мови новини Івано-Франківська

Бенедикт Камбербетч

Цей актор має справді чарівний голос, який переплутати з іншим просто неможливо. Слухати його вимову — задоволення, не менше, ніж спостерігати за його професійною грою. Sherlock – серіал, який не дасть відірватися від екрану. Але Холмс говорить настільки швидко і не завжди зрозуміло, що необхідно мати рівень щонайменше С1 (Advanced). Для досягнення такого високого результату знадобиться школа англійської мови.

Колін Ферт

Якщо хочете побачити на екрані не просто красивого чоловіка, але справжнього джентльмена, варто звернути увагу на фільмографію Коліна Ферта. Хороші манери, відмінна постава і правильна вимова — те, що притаманне актору в будь-якій ролі, яку він виконує. Якщо тільки починаєте вивчати англійську, то включайте Nanny McPhee. Лексика тут дуже проста, але сюжет досить легкий, тому загальна ідея зрозуміла на інтуїтивному рівні. Гарне зображення фільму обов’язково викличе приємні емоції від перегляду. А зі збільшенням рівня володіння мовою, варто подивитися Pride and Prejudice для покращення літературної англійської. Легкий та приємний вечір гарантований із серією фільмів Bridget Jones’ Diary.

Джеймс МакЕвой

Джеймс МакЕвой – шотландський актор, який дозволить продовжити казкову тему фільмом Penelope. МакЕвой допоможе у навчанні тим, хто володіє рівнем англійської вище середнього. Для цього шанувальникам екшену варто подивитися Wanted. А для тих, хто віддає перевагу “серйозному кіно” — Atonement.

Джуд Лоу

The Holiday – це справжній зірковий акторський склад, нескладна лексика і відразу два акценти. Багато шкіл англійської мови поділяють американську та англійську мови. Але фільм дозволить насолодитися вишуканим британським Джуд Лоу та швидкою сленговою промовою американки Кемерон Діас. Фільм підійде для тих, хто має володіння англійською А2 (Elementary).

Алан Рікман

Алан Рікман, насамперед, асоціюється зі строгим та дещо неприємним викладачем зілля варення з чарівного світу Гаррі Поттера. І діти, і дорослі із задоволенням дивляться фільми про незвичний світ із магічними заклинаннями, де багато доброти та справжньої дружби. Ця серія фільмів призначена для рівня В1 (Intermediate). Мова проста, але дозволить збагатити лексику британськими ідіомами та сленговими виразами. А також створює оптимальні умови, щоб спробувати вловити тонкий англійський гумор завдяки цікавій грі слів. Щоб розібратися з оригінальними словами, знадобиться не тільки словник, але й школа англійської мови.

Мартін Фріман

Звичайно, Мартін Фріман зіграв не останню роль у тому ж Sherlock, але варто звернути увагу на The Hobbit, що підійде для рівня B2 (Upper-Intermediate). Перед вами відкриється світ гоблінів та орків, смертоносних варгів та гігантських павуків, а також чарівників.

Для того, щоб швидко і легко досягти бажаних результатів, і розуміти мову улюбленого актора в будь-якій його ролі, потрібна хороша школа англійської мови.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.