Соціум

Толстовки без принта – як вибрати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Толстовки без принта досі шалено популярні. Це модель, на якій ми не знайдемо ні відбитків, ні написів. Чому вони так приваблюють чоловіків? Перш за все, тому ці толстовки – дуже універсальні.

Вони чудово виглядають у поєднанні з різними аксесуарами, тому їх можна носити щодня. Приклади є тут – https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Толстовки-мужские_Без-принта-1969.html

Почніть з бажаного матеріалу толстовки без принта

Вам цікаво, що має бути у складі толстовки, яку ви хочете придбати? Найкраще, якщо основним інгредієнтом є бавовна. Якщо хочете придбати примірник зі змішаним складом – переконайтеся, що бавовна становить не менше 80%.

Дехто скаржиться, що бавовняний одяг намокає швидше й довше сохне. Однак, це не надто дискомфортно, враховуючи, що ці моделі дуже гарно пристосовуються до фігури та форми тіла. Вибираючи бавовняну толстовку, можна бути впевненим, що в ній ви будете добре виглядати.

Що зараз… колір!

Звичайні толстовки здатні виглядати дуже приємно і бути головною прикрасою будь-якого стилю. Все залежить від того, який колір ви виберете.

У гардеробі кожного чоловіка має бути чорна та сіра толстовка. Чому? Тому що ці два кольори надзвичайно універсальні і завжди добре виглядають. Не знаєте, що носити? Робіть ставку на гладку чорну толстовку – в цій моделі ви завжди будете виглядати бездоганно.

Однак ніщо не заважає чоловікам експериментувати з кольорами та вибирати сміливіші пропозиції. Так, цього сезону переважають помаранчевий, жовтий, зелений і навіть рожевий! Ви любите синю толстовку? Чудово – цей колір буде виглядати розкішно і з чорними приталеними штанами, й зі звичайними джинсами.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.