Соціум

Тепла підлога Fenix – збалансоване рішення для обігріву житлових і нежитлових приміщень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Баланс між якістю і ціною дотримати не так просто. Багато виробників в гонитві за дешевизною погіршують споживчі характеристики продукту. Відповідно, такий вибір ніяк не можна назвати оптимальним. З іншого боку існують бренди, до якості продукції яких причепитися не вийде. Вони випускають надійні і довговічні товари. Однак, їх вартість змушує утриматися від покупки обмежених в засобах покупців.

Але, на щастя, на ринку присутні компанії, які досягли необхідного балансу. Мова піде про системи обігріву підлоги чеської торговельної марки Fenix. Тепла підлога Фенікс: https://teplyypol-fenix.com.ua/ вже три десятки років радує споживачів з багатьох країн світу. Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 50 держав. Що приємно, українці також можуть купити недорогий, але якісний підігрів підлоги з Чехії. Давайте побільше дізнаємося про таких системах і причини їх неймовірно доступної ціни.

Чому обігрів підлоги Фенікс – це так дешево?

Вся справа в тому, що компанія спочатку поставила перед собою завдання випускати недорогі системи теплої підлоги, які за якістю не поступалися б найкращим світовим брендам. Чехам вдалося домогтися поставленої мети завдяки гармонійно поєднується:

  • Вмілому і далекоглядному менеджменту.
  • Продуманій маркетинговій політиці.
  • Оптимізації всіх виробничих процесів.
  • Суворому контролю за якістю на всіх етапах виготовлення систем.
  • Широкому вибору різних видів продукції.
  • Гнучкій системі знижок для дилерів, оптових покупців, проведення різних акцій, розпродажів.
  • До дрібниць прорахованою логістикою і складською програмою.

Продукція компанії продається за реальними цінами, без зайвих накруток, великих витрат на дорогу іміджеву і нишевую рекламу.

Що випускає чеський виробник?

У компанії подбали про налагодження виробництва різнопланової продукції. Сьогодні в нашій країні можна купити:

  • Кабельний обігрів ECOFLOOR, що підрозділяється на кілька підвидів – готові до монтажу гріють мати і кабельні секції різної потужності нагріву.
  • Інфрачервоний ECOFILM – тонкі плівки, що обігрівають інфрачервоними променями.

Для обігріву нежитлових приміщень, наприклад, ванної або кухні, зазвичай використовують одножильні або тонкі кабелю під плитку, а також мати. У спальню або дитячу краще змонтувати двожильні секції. Плівки можна легко покласти під будь-яке підлогове покриття, навіть під старий бабусин килим.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.