Соціум

Святкували авіатори

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулої суботи, 25 вересня, військова частина А1349 відзначала 70 років із дня заснування. Її повна назва – 114 Івано-Франківська, Талліннська, Ордену Червоного Прапора бригада тактичної авіації.

Святкові урочистості відбувались на військовому аеродромі. Перед розгорнутим строєм бригади пронесли бойовий прапор, який виносять лише у особливих випадках. Багато теплих слів на адресу авіаторів пролунало від гостей свята. За сумлінне виконання служ­бових обов’язків багато офіцерів, прапорщиків і сержантів отримали військові відзнаки, грамоти та подяки. А командиру бригади полковнику Сергію Биховцю вручили від ОДА медаль «За заслуги перед Прикарпаттям».

Авіатори продемонстрували гостям сучасні винищувачі. Спеціально до свята випустили буклет, який розповідає про минуле та сьогодення частини, та ювілейний нагрудний знак. Цікаво, що цього дня вперше зустрілися п’ять командирів, які командували частиною протягом 1988‑2010 років. Найстарший із них, полковник запасу Валентин Матвієнко, побажав льотчикам щастя, здоров’я та щоби кількість злетів постійно дорівнювала кількості посадок.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.