Соціум

Сухі корми для собак: 15 переваг на користь покупки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні все більше власників собак віддають перевагу сухому корму перед натуральним харчуванням. Сухий корм має кілька вагомих переваг, які ми розглянемо в цій статті. Але, по-перше, маємо зазначити, що усі перелічені в матеріалі переваги стосуються лише якісних кормів – не нижче класу «Преміум», а радше класів «Супер-преміум» та «Холістик». А щодо дешевих кормів класу «Економ», то навряд чи таке харчування може бути корисним для вашого собаки. Тому в першу чергу обирайте якість, а вже потім зручність та інші плюси.

сухі корми для собак новини Івано-Франківська

Зручність

Перша і, можливо, найбільш очевидна перевага сухого корму – це його зручність. Вам не потрібно заморочуватися з приготуванням їжі для свого улюбленця. Все, що потрібно зробити – це купити сухий корм для собак і насипати його в миску. Крім того, сухий корм можна легко зберігати, його не потрібно ховати до холодильника, як природну їжу, і він не швидко псується. А ще з ним зручно подорожувати, їздити на дачу чи у відпустку.

Важливо! Але деякі правила зберігання виконувати потрібно: забезпечте для корму сухе та вентильоване місце, сховане від тварин, дітей та сонячних променів.

Доступність

Сухий собачий корм доступний в будь-якому зоомагазині, а також його можна замовити через Інтернет. Це робить таке харчування набагато зручнішим в придбанні, у порівнянні з натуральною їжею. Крім того, сухий корм можна купити великими оптом, що знижує витрати на харчування вашої собаки.

Довгий термін придатності

Сухий корм має значно довший термін придатності порівняно з натуральною їжею, що робить його досить зручним для використання в тих випадках, коли вам необхідно залишити свою собаку на деякий час.

Важливо! Термін зберігання може залежати від натуральності складу. Чим більше в складі додатків, консервантів та антиоксидантів, тим довше він лежить. А ось високоякісний корм два роки точно зберігатись не може. Тому на одну невеличку собаку не потрібно одразу купувати багато корму.

Якість

Сухий корм містить усі необхідні поживні речовини, які вашій собаці потрібні. Він включає білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали, які допомагають забезпечити здорове і збалансоване харчування вашої собаки. Крім того, якісний корм має високу концентрацію поживних речовин, що дозволяє зменшити порції їжі, щоб задовольнити потреби вашого улюбленця.

Здоров’я зубів

Сухий корм може бути корисним для здоров’я зубів собаки. Коли собака жує сухий корм, це допомагає механічно очистити її зуби, що зменшує ризик розвитку захворювань ясен і карієсу. Крім того, багато сухих кормів містять інгредієнти, які підтримують здоров’я зубів і ясен, такі як екстракт зеленого чаю або хітозан.

Підсумок

Зважаючи на всі переваги, сухі корми можуть бути чудовим вибором для вашого улюбленця та вас. Він зручний, доступний, має довгий термін зберігання, забезпечує збалансоване харчування та може бути корисним для здоров’я зубів тварини. При виборі сухого корму для свого улюбленця важливо звернути увагу на якість та склад продукту, щоб забезпечити максимальну користь.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.