Соціум

Суд відкрив справу за привласнення УПЦ церкви на Довженка

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 8 березня, суд задовільнив скаргу громади ПЦУ про те, щоб відкрити кримінальну справу за привласнення чужого майна.

Йдеться про приміщення храму на вулиці Довженка в Івано-Франківську. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Суд відкрив справу за привласнення УПЦ церкви на Довженка

Громада свого часу прийняла рішення повністю перейти від московського патріархату в Православну церкву України. В законний спосіб оформили право власності на всю будівлю та землю на вул. Довженка. Зараз йде судовий спір, щоб громада ПЦУ могла повноцінно здійснювати своє право на служіння саме на вул. Довженка, повідомив Марцінків.

Якщо було б сприяння держави, то це можна було б зробити набагато швидше. На жаль, сьогодні законодавець не передбачив іншого способу, окрім того, щоб відстоювати інтереси у суді, – пише голова громади.

Таку ж довгу боротьбу місто мало і з приміщенням на вул. Чорновола, 6.

Читайте: Анклав росії. Як у Франківську борються з церквою московського патріархату

Довгі чотири роки громада відстоювала право повернення у власність колишнього дитсадка, яке довгий час окуповували московські прислужники. Впевнений, що справу вдасться завершити позитивно для франківців, – говорить Марцінків.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.