Соціум

Сучасний інтернет-магазин власними руками — цілком реально!

Google+PinterestLinkedInTumblr
Інтернет-торгівля стає все більш розповсюдженою на теренах України. І цьому є просте пояснення: подібний формат взаємодії між продавцем та клієнтом є не тільки вигідним, а ще і зручним та комфортним!

інтернет-магазин новини Івано-Франківська

Тим більш, що для створення сучасного і функціонального веб-сайту не треба витрачати великі кошти, чекати місяцями результату (який ще, до речі, виправляти за власні кошти). Сьогодні існує безліч різноманітних платформ типу shop-express.com.ua, які дозволяють кожному зробити інтернет-магазин власноруч! При цьому, немає жодної необхідності в окремих знаннях та навичках. Для створення онлайн магазину власної мрії достатнім буде: 

 • зареєструватися;
 • вибрати найбільш зручний тарифний план;
 • та, скориставшись інструментарієм, почати робити повноцінний інтернет-магазин. 

Ідеальний початок для онлайн бізнесу!

Конструктор комерційних сайтів, як наприклад “Shop-Express”, є оптимальним варіантом для тих, хто готовий розпочати бізнес у глобальній мережі. В першу чергу він дає можливість реалізувати будь-яку ідею без перешкод. 

Для клієнтів, які не в змозі похизуватись великим бюджетом, є можливість усього лише 3360 гривень створити крамницю за п’ять діб, який буде мати: 

 • цілодобову технічну підтримку;
 • регулярні оновлення (як у плані безпеки, так і функціоналу);
 • експрес-дизайн;
 • хостінг;
 • гарантію справності. 

Створення інтернет-магазину по класичній схемі — річ, яка коштує занадто дорого, тим більш коли йдеться про початок створення власного бізнесу. Тому сервіси, які подібні до цього — це вигідна інвестиція, яка не призведе до збитків і дозволить спрямувати бюджет на інші (не менш важливі) речі. 

Серед таких “речей” окремо можна виділити: розширення ассортименту товарів, рекламну кампанію, просування бренду та SEO-послуги. Але на в цьому можна зекономити теж! 

інтернет-магазин новини Івано-Франківська

Додаткові послуги для бізнесу

Вищезазначений сервіс пропонує не тільки різноманітний і простий інструментарій для створення власного інтернет-бізнесу, але цілий ряд додаткових послуг, які суттєво  спрощують всі процеси: починаючи від керування і обробки замовлень, закінчуючи рекламою та пошуковою оптимізацією. 

Таким чином, даний ресурс пропонує:
 • зручний конструктор, який дозволяє створювати як прості landing-page, так і великі інтернет-магазини типу Rozetka та Comfy;
 • рекламні функції, як то: щільну інтеграцію з рекламними кабінетами у великих соціальних мережах та сервісах;
 • зручний інтернет-еквайрінг завдяки з простою інтеграцію з платіжними системами (доступні цілих сім сервісів для прийому та обробки оплати);
 • інтеграцію із сервісами доставки замовлень;
 • отримувати повідомлення стосовно замовлень або запитів з форм на електронну пошту, по телефону/СМС або WebHook. 

І на цьому переваги такого сервісу не закінчуються, оскільки за окрему (більш високу) ціну клієнти отримують ще більше переваг. 

Наприклад, за 50000 гривень можна получити максимум переваг. За ці кошти компанія надає клієнтам цілу команду, яка складається з першокласних спеціалістів, які мають великий досвід та безліч успішних проєктів. Клієнти отримують команду, у яку входять дизайнери, які більш тісно познайомляться з брендом і зроблять унікальний фірмовий дизайн. Персональний менеджер та розширена технічна підтримка у купі із потужним хостингом позволять запустити й підтримувати злагоджену роботу навіть великого інтернет-гіпермаркету! 

А присутність гарантії й різноманітних бонусів — дозволять кожному клієнту бути впевненим у якості всіх наданих послуг.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.