Соціум

Вибачатися пізно. Гомофобна сценка новорічного “Кварталу” обурила правозахисників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Новорічному “Вечірньому кварталі”, який вийшов на каналі 1+1, коміки показали гомофобну сценку. Це помітили правозахисні активісти.

“У Штатах з’явилася така популярна фішка як камін-аут. Якась відома людина, зірка, зізнається в тому, що він тепер не “він”, а “вона“, – підводить до сценки Володимир Зеленський під сміх у залі.

Додає, що цей “тренд” дійшов і до України і просить уявити Ніжинський театр юного глядача, пише УП.

“Перед новорічним спектаклем “Буратіно” Буратіно зізнався в тому, що він БуратінА, – під черговий вибух реготу розповідає Зеленський.

Звучить відома пісенька Буратіно, де інші герої співають про Буратіно: … скажите, как его зовут: “Пи-,..”. Режисер зупиняє пісню. Дубль два: “Бу-рас!”.

Коли режисер просить акторів показати назву казки, вони складають з літер слово “ИОБАНТУР” під сміх глядачів. Режисер починає розповідати про те, що треба бути толератнішими, що Буратіно – частина колективу, а коли той до нього підходить, каже: “Буратіно, відійди, будь ласка”. Відіграти свою частину вистави режисер запрошує Папу Карло і Буратіно.

Папа Карло не вийде. Він відмовився від сина“, – каже Карабас.

Ви мені вибачте, але стругати такого сина я не буду, – додає сам Папа Карло.

У пісеньці Карло співає: “Ко мне пришёл позор на старость”, от него ведь не родится новый человечек”. Далі Буратіно “виростає” і знімає свій смугастий червоно-білий ковпак, а під ним – веселковий ковпак.

“Це моя позиція”, – дивним голосом заявляє Буратіно. Коли йому дають читати азбуку, він питає, чому вона дивна. Адже там лише 4 букви: “Л”, “Г”, “Б”, “Т”. Собака Артемон теж відмовляється брати Буратіно за руку і йти з ним на Поле Чудес: Я з оцим на Полі чудес монети закопувати не сяду“. Коли Мальвіна вчить Буратіно писати, диктує йому: “В моїй смерті прошу нікого не звинувачувати”.

На гомофобну сценку активісти поскаржилися в Youtube і новорічного випуску на каналі “Квартал 95” уже немає, однак у мережі повний випуск залишився. 4 січня правозахисні активісти планують акцію протесту біля каналу “1+1”, який випустив новорічний випуск програми “Кварталу” в ефір. Про це у своєму Facebook повідомила правозахисниця Софія Лапіна.

“Студія 95 Квартал” уже вибачилася за сценку і повідомила, що видалить відео з усіх своїх офіційних каналів.

Але активісти скасовувати акцію не планують.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.