Соціум

Стенд для чищення форсунок – навіщо потрібен

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні багато автомобілів перейшли на використання двигунів с дизельним паливом. Такий вид палива є досить заощадливим варіантом, особливо в сучасній нестабільній економічній ситуації. Існує суттєва проблема, котора пов’язана з якістю такого палива. Двигуни з системою впрску палива є досить популярними, адже їх основними перевагами є наступні нюанси:

  1. Заощадливий варіант використання палива.
  2. Відсутність проблем з холодним запуском.
  3. Відсутність проблем з системою подачі палива.

Але усі ці позитивні якості не є важливими, якщо в двигун заливають неякісне паливо. Через це виникає безліч проблем, які призводять до негайного ремонту двигуна, забруднених вузлів й інших деталей. У більшості автосервісів є стенд для чистки дизельних форсунок. Форсунок – це найважливіший елемент паливо системи. Провести їх діагностику можна виключно з використанням стендів для діагностики форсунків.

Принцип роботи стенду для очищення дизельних форсунків

На сучасному автосервісі стенд для чищення і регулювання форсунок є одним з найважливіших видів техніки. Сьогодні існує безліч різних видів таких стендів, котрі відрізняються функціями, конструкцією й іншими характеристиками. У форсунка є такі важливі параметри:

  1. Час відкриття.
  2. Кількість палива, що вводиться.
  3. Затримки вприскування.

У різних варіантах сервісів використовують різні стенди для діагностики. Але, усі вони повинні перевіряти форсунок по таким параметрам:

  1. Перевірити якість розпилення палива.
  2. Оцінити внутрішню щільність форсунка.
  3. Контролювати герметичність запірного конуса.

Головна місія для будь-якого стенду діагностики перевірити відповідність визначеного форсунка еталонним вимогам.

Іноді досить важко одразу визначити зламане місце і деталі, котрі необхідно замінити. В такому випадку слід звертатись за допомогою до інформаційної підтримки.

Щоб правильно обрати стенд для чистки форсунка, необхідно визначитись із функціями, котрі він повинен виконувати. Деякі з них можуть лише проводити діагностику чи чистку форсунка, деякі виконують одразу декілька різних функцій. В такому випадку в магазині буде представлений великий модельний ряд таких апаратів. Щоб не витрачати купу часу, перед здійсненням покупки треба визначитись з тим, які саме функції має виконувати. Універсальний варіант агрегату допоможе надати більш якісні послуги клієнту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.