Соціум

Справа стоматолога-різника: Франківський суд переглянув відео з місця злочину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківському міському суді триває розгляд справи Ігоря Вуйціва, якого звинувачують у вбивстві та розчленуванні двох людей, та його дівчини Юлії Бойко, яка допомагала йому приховувати сліди злочинів. У понеділок, 30 травня, суд розглядав відео та аудіо-докази: зйомку з місця події, слідчі експерименти з Вуйцівим та Бойко, а також записи їхніх телефонних розмов.

вуйців

Перше відео, яке розглянув суд, — з місця події. На ньому Бойко признається слідчим, що Ігоря Струтинського та Антона Кучерака вбив і розчленував Ігор Вуйців, вона ж веде слідчих до недобудови на Вовчинецькій. Показує місце, де на купу звалені поліетиленові пакети. Слідчі констатують, що деякі пакети роздерті, відкрита й велика сумка у клітинку і там видно частини тіл.

Наступні відео — уже слідчі експерименти з Вуйцівим. Він розповідає, що 7 вересня вони з Ігорем Струтинським пили разом у стоматкабінеті, потім до них приєдналася Бойко. Захмелівши, та задрімала, а сам Вуйців вийшов у ванну покурити.

«Коли повернувся, я побачив, як Ігор пальпує молочні залози моєї дівчини. Попросив його вийти у ванну, — розказував слідчим Вуйців. — Там він заявив, що йому подобається Юля, він хотів би мати з нею статеві стосунки і вона буде його. Потім витягнув з кишені штанів ніж, очевидно, перед тим взяв його зі столу».

Вуйців показав, як вихопив той ніж і встромив його Струтинському в око.

Вуйців_03

На крик прибігла Бойко, була шокована, але Вуйців наказав їй вийти. Обвинувачений на експерименті заявив, що ще у ванній кімнаті відрізав від тіла нижні кінцівки, внутрішні органи змив в унітаз, а серце й печінку викинув на смітник. Далі розчленовував уже в підвальному приміщенні, труп засипав сіллю, аби не було запаху. Усе спакував у кілька пакетів. Виносили на Вовчинецьку через кілька днів — пізно вночі, разом із Бойко.

Є ще один момент — з телефоном Струтинського. На відео Вуйців заявляє: аби обманути слідство, він після вбивства подзвонив на нього зі свого номера, прийняв виклик, а через кілька секунд збив. До слова, на самому суді Вуйців пояснив це так — не знав, як Струтинський дістався додому, тому і дзвонив.

Щодо другого вбивства — Антона Кучерака, то воно теж почалося з розпивання спиртного. У підвальному приміщенні пили розведений спирт, згодом прийшла Бойко. На відео Вуйців заявляє, що Антон уже був добряче напідпитку та «почав мацати її за сідниці». Почалася бійка, Кучерак схопив робочий молоток і розбив Вуйціву голову, а той під час бійки встромив йому ножиці в око, а добивав уже молотком. Свідком цього була Бойко і вона, начебто, знову була шокована.

Як і минулого разу, тіло розчленовував сам, у підвалі. Коли вирізав внутрішні органи, то зрозумів, що тут немає унітазу і спустити їх нікуди, тому засунув у пляшку і поклав у черевну порожнину. Так само розділив тіло по пакетах. В одну з наступних ночей вони разом із Бойко винесли їх до недобудови.

Зауважимо, що свідчення Вуйціва, які він давав на суді, кардинально різняться від тих, які він давав під час слідства. Тепер він наполягає на тому, що вбивала Бойко, і вона самостійно розчленовувала та виносила тіла. Мовляв, він узяв всю вину на себе, бо та заявила, що носить його дитину.

Примітний момент — уже останнім судді слухали аудіозапис телефонної розмови між Бойко та Вуйцівим. З неї випливає, що Вуйців просив Бойко подивитися, скільки є камер зовнішнього спостереження на їхньому нічному маршруті. Та нарахувала не менше двох. Далі ж він дзвонив до свого знайомого і питав, як довго зазвичай зберігаються такі записи.

Продовжать засідання 15 червня. Захисники Вуйціва попросили суд не закривати його. Кажуть, мають докази невинуватості Вуйціва, які й нададуть суддям.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.