Соціум

Спецодяг бренду CENTER від компанії ПромЗІЗтм: елегантність та комфорт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дорогий та якісний спецодяг – особлива ніша робочого одягу, яка повністю відповідає очікуванням статусних клієнтів. Саме в такому розрізі співробітники компанії «ПромЗІЗтм» підходять до створення колекції спецівки бренду CENTER, однієї з «родзинок» асортименту українського виробника.

Окрім преміум-колекцій робочих костюмів, в асортименті компанії представлені лінійки захисного одягу для всіх промислових підприємств. Зупинимося на спецодязі, посилання тут, який забезпечує високий рівень безпеки, славиться гідним рівнем комфорту та стильними дизайнерськими рішеннями.

Характерні риси колекцій

Упродовж останніх років технологи компанії впровадили у виробництво кілька колекцій спецодягу під брендом CENTER, серед яких:

  • спецодяг для літа;
  • моделі для зимового періоду;
  • демісезонні варіанти.

Усі костюми поєднує єдине правило – висока якість пошиття, ергономічність конструкції, використання сучасних інноваційних тканин. Для зручності носіння ми комбінуємо різні за можливостями матеріали: максимально еластичний стрейч із міцними змішаними тканинами. У такій спецовці можна виконувати амплітудні рухи не переживаючи, що шов порветься або робочий костюм завдасть незручностей.

Колекції CENTER включають робочі зимові куртки, анораки, жилети з вбудованими елементами для страховки, костюми, плащі. Варто відзначити, що компанія випускає не тільки універсальний робочий одяг, але і захисну спецівку для всіх індустріальних галузей промисловості.

Основні якісні показники спецодягу

Чому ми називаємо спецодяг від компанії ПромЗІЗтм якісним? Тому що при випуску продукції вироби проходять багатоступінчастий контроль на швейній фабриці. В результаті, до споживача потрапляє вивірений до дрібниць робочий костюм, який пройшов процедуру декларування в Україні. Робочий одяг бренду CENTER відрізняється:

  1. Наявністю сертифікаційних документів.
  2. Широким розмірним рядом із урахуванням особливостей нестандартних чоловічих та жіночих фігур.
  3. Акуратною упаковкою та маркуванням.
  4. Лояльними цінами для постійних покупців.

Ми сподіваємося, що після нашого невеликого обзору за основними критеріями якісного спеціального одягу, Ви зробите правильний вибір, тим самим максимально убезпечивши роботу Ваших співробітників.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні