Соціум

Служба швидкої допомоги Прикарпаття отримала сучасний спецавтомобіль

Google+PinterestLinkedInTumblr

Новий повнопривідний спецавтомобіль загальною вартістю майже 180 тисяч доларів отримав «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради». Про це на своїй сторінці в мережі «Facebook» повідомила очільниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише Репортер.

спецавтомобіль швидка Прикарпаття

Спецавтомобіль обладнаний дефібрилятором, апаратом ШВЛ, веновізорами, масажерами тощо. Його вдалося отримати завдяки співпраці з керівником «Ротарі-клубу» міста Познані Войцехом Майчжицьким. Це вже не перше спеціалізоване авто для медичних установ, яке область отримала завдяки співпраці з «ротарійцями».

Новий спецавтомобіль «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» допоможе ефективно організовувати та надавати екстрену медичну допомогу пацієнтам і постраждалим, особливо в період та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Досі в області ще не було автомобіля такого класу якості. Тому щиро дякую нашим міжнародним партнерам за підтримку медичної галузі Прикарпаття, – говорить очільниця ОВА Світлана Онищук.

спецавтомобіль Прикарпаття Ротарі

Також недавно Прикарпатський обласний центр служби крові отримав спеціалізовану машину для забору крові вартістю понад 6 млн грн. Це перший і єдиний в Україні автомобіль, призначений для заготівлі донорської крові у виїзних умовах та обладнаний для цього всім необхідним. У мобільному пункті можуть здати кров понад три десятки донорів за день.

Спецавтомобіль ОВА Ротарі

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.