Соціум

Широкоформатий друк: особливості та переваги

Google+PinterestLinkedInTumblr

Для покращення ефективності бізнесу велика кількість підприємців використовує різні способи реклами. Однією із найдавніших є рекламна поліграфія. За доступну ціну вона забезпечує швидкі та значні результати. У сучасному світі широкоформатний друк став дуже популярним. Великі банери, зовнішня та внутрішня реклама, постери та фотошпалери – все це тепер друкується на спеціальних широкоформатних принтерах.

Що таке широкоформатний друк?

Основні особливості, що має широкоформатний друк:

 1. Висока роздільна здатність.
 2. Відмінна якість готового зображення.

Для досягнення результату використовують спеціально розроблені принтери та плотери. Отримані поліграфічні вироби розміщуються всередині приміщень і на фасадах будівель. Вони стійкі до впливу сонячних променів, атмосферних опадів завдяки використанню надійних фарб.

Особливості широкоформатного друку

Широкоформатний друк використовується в тих випадках, коли розмір аркуша перевищує формат А4. Метод не рекомендується для створення листівок або невеликих брошур. Для них не потрібно настільки велике розширення. В будь якому випадку якість друку буде достатньо високою.

Зазвичай широкоформатний друк використовується для зовнішньої реклами. Вона виявляється досить ефективною, оскільки розташовується на видному місці і привертає більше уваги, не нав’язуючись аудиторії.

Широкоформатний друк застосовується для:

 • Вітрин магазинів.
 • Оформлення вивісок.
 • Реклами на транспортних засобах.
 • Більших рекламних щитів.
 • Банерів над дорогами.
 • Реклами на брандмауерах і т.д.

Головна перевага широкоформатного друку: висока роздільна здатність, завдяки якій навіть великі зображення передають усі деталі і кольори. Стандартні принтери мають роздільну здатність від 720 dpi. Інші пристрої мають більше розширення (наприклад, 1440 dpi) для створення габаритних банерів.

Переваги та недоліки широкоформатного друку

Широкоформатний друк завдяки своїй ефективності та високій якості отримав велику популярність. Він має численні переваги:

 1. Висока якість готової продукції.
 2. Можливість використовувати різні матеріали для друку: банерний папір, вініл, полівінілхлорид, полотно, синтетика і інші.
 3. Відмінно підходить для друку різних видів рекламної поліграфії: від великих банерів до постерів, стендів, вивісок, наклейок і ін.
 4. Довговічність продукції: використання високоякісних фарб і матеріалів гарантує стійкість до зносу.

Основним недоліком широкоформатного друку є високі витрати на нього. Та при правильному використанні він може швидко окупитися завдяки ефективності та якості рекламного продукту.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.