Соціум

Школярам подарували Біблію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До школи – з Богом. Саме так кількома словами можна назвати ініціативну благодійність, яка відбулася 1 вересня у багатьох івано-франківських школах. Завдяки ініціативі Преосвященного Владики Кира Володимира (Війтишина) та Архієрея Івано-Франківської Єпархії Софрона Мудрого і при фінансовому сприянні директора будівельного підприємства Володимира Балагури навчальні заклади отримали в подарунок Біблії та Катехізиси.

До речі, Володимир Балагура найближчим часом планує подарувати Святе Письмо школярам інших шкіл міста. «Цей захід несе більш духовний зміст, – говорить Балагура. – Біблія була написана сотні років тому, проте й досі залишається найважливішою книгою в родині кожного віруючого. Ми повинні прагнути досягнення такого рівня життя і взаєморозуміння між людьми, як написано у Книзі. І щоби люди про неї пам’ятали, до Біблії треба привчати змалку».

Вчитель християнської етики української гімназії № 1 Іван Дмитраш каже, що цей дарунок є дуже цінним як для навчального закладу, так і для його учнів. «Християнська етика будується на засадах і поняттях, про які йдеться у Святому письмі, – говорить учитель. – Тому це найкращий підручник для дітей. Так вони зможуть прочитати мовою оригіналу будь-яку фразу, думку чи притчу, які вивчають».

Даруючи Святе Письмо навчальним закладам, Владики побажали учням Господнього благословення, небесної благодаті та миру в душах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.