Соціум

Школа лідерів: мрії та шляхи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого четверга в культурно-мистецькому центрі «Є» відбулося закриття проекту «Літо – дітям 2010», організатором якого виступила громадська організація «Школа лідерів». Щоправда, дипломи учасники проекту отримували вже від іншої громадської організації – «Майстерня інновацій».

Справа в тім, що відтепер «Школа лідерів» дещо змінила своє обличчя, а якщо точніше – назву. Таку зміну організатори школи пояснили новомодним словом «ребрендинг». «На початок реалізації цього проекту процес реєстрації нової організації лише тривав, тому ми не могли позиціонувати себе як «Майстерня інновацій», – говорить одна із тренерів проекту Анна Шийчук. – Щодо тренерської команди, то працюємо у тому ж складі – крім мене, ще Ірина Сербін і Павло Панько».

Серед тематики занять – основи лідирування, перспективне бачення, принципи планування. Також діти створювали карту мрій, після чого чітко висловлювали свої плани щодо самореалізації. За словами Ірини Сербін, в цілому сподівання організаторів справдилися, все заплановане вони втілили, хоча часу було зовсім небагацько – лише місяць. Діти відвідали десять занять і п’ять майстер-класів, стали учасниками зустрічей з цікавими та успішними людьми Прикарпаття, спільно проводили дозвілля, вчилися спілкуванню, набували нового досвіду. У банку «Аваль» дітям розповідали про монети, на фестивалі «Потяг до Яремче» вони стали учасниками дебатів про романтизм і прагматизм у бізнесі…

«Цей проект ми запланували таким, аби пробудити в дітей відчуття впевненості у своїх силах, бажання самотужки торувати свою дорогу в життя», – каже Анна Шийчук. – Ми були втішені, що вже на третьому занятті діти розмріялися і в них дуже чітко вимальовувалися конкретні цілі. Наприклад, один із учасників проекту вирішив, що хоче стати послом, одна дівчинка задумала написати книгу і вже взялася за роботу».

Самі ж діти зазначали, що дізналися багато нового і корис­ного, відчули що таке команда, пригадували перші заняття і висловлювали сподівання, що зустрічатимуться і надалі. Щодо подальших планів, то, як зазначили організатори проекту, вони планують розширення аудиторії.

Як і годиться на випускному, були обійми і смуток в очах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.