Соціум

Що таке комбіновані плити?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Якими бувають кухонні плити? Газові та електричні! І в чому різниця між ними – зрозуміло. Але є ще і комбіновані плити, які можуть працювати і від газу, і від електрики.

Специфіка таких плит теж зрозуміла, а тому можна зрозуміти, хто купує такі плити. Там, де існують перебої з подачею електрики або газу, комбінована плита дуже необхідна. Тобто в будь-якому випадку на ній можна буде приготувати гарячу їжу.

Що потрібно знати про плиту?

Вирушаючи в магазин за комбінованої кухонною плитою, необхідно знати, що існує два основних види таких плит. Їх поділяють з вигляду варильної поверхні і з вигляду духової шафи. Комбінована плита буває з газоелектричним, газової або електричної поверхнею. У газоелектричним газові та електричні конфорки суміщені. Скажімо, у неї можуть бути одна електрична і 3 газові конфорки. Можлива комбінація 2 плюс 2. Бувають навіть моделі з п’ятьма конфорками.

Духова шафа в комбінованій плиті також буває електричним або газовим. Вид вручений поверхні при цьому значення не має. Матеріал, з якого виготовлена поверхня, теж буває різний: склокераміка, нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, покрита емаллю, і інші.

Комбінована газова плита найбільш зручна і тому часто затребувана. У неї газова поверхня і електрична духова шафа. Газова плита економічна, а у електричної духовки багато переваг перед газовою. У ній, зокрема, можна точно підтримувати певну температуру. У такій духовці більше функцій: сушка, розморожування, окреме включення верхнього і нижнього ТЕНів. Така плита більш безпечна і екологічна.

Плита електрична комбінована поєднує в собі електричну духовку і різні конфорки. Конфорок, газових і електричних, може бути різна кількість. Така плита підійде тим, у кого немає централізованого газу, але є газ в балонах. І тому плиту слід підбирати таку, яка підключається до балона. При цьому повинно бути гарне електропостачання. Без найменших збоїв.

Як показують опитування споживачів, комбіновані плити багатьом подобаються. Однак деяких бентежить те, що доводиться робити нову проводку. Однак це не така вже й велика проблема. Плити підключаються до звичайної побутової розетки на 220 вольт. Врахуйте також, що від моделі залежить, скільки вона буде споживати електроенергії. Чим краще теплоізоляція духовки, тим менше електроенергії і витрачається.

Важливо, щоб плита була безпечною та повністю задовольняла ваші потреби по своїй функціональності.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.