Соціум

Що робити, якщо ви побачили уламки збитої ракети – Онищук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 14 червня, під час повітряної тривоги сили Протиповітряної оборони збили російську ракету над територією Івано-Франківської області.

Про те, що робити, якщо ви стали свідком польоту ракети чи побачили уламки збитої ракети розповіла Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА, пише Репортер.

Війна триває, ворог продовжує завдавати ракетні удари й по нашій області. Навіть уламки ракети, що впали на землю, несуть небезпеку життю. Бойова частина ракети містить потужний заряд вибухівки, а ракетне паливо для двигуна складається з токсичних речовин. Перехоплені силами ППО ракети не завжди вибухають у повітрі. Частини, що впали на землю, можуть детонувати будь-якої миті. Лише вибухотехніки спроможні оцінити можливі ризики, – говорить Світлана Онищук.

Якщо ви побачили уламки збитої ракети, не підходьте близько і не торкайтеся. Викличте поліцію та рятувальників, зверніться за допомогою до місцевої влади. Залишайтеся на відстані 100-150 метрів та простежте, аби до місця ніхто не наближався.

Не фотографуйте уламки і не викладайте в інтернет, адже це може вказати ворогу на місце розташування елементів нашої системи ППО.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.